Proč si nás vybrat

 • Zkušenosti od roku 1977

  Restaurování se stejně jako výrobě nových vitráží věnujeme již téměř 40 let. Podíleli jsme se na obnovách jedněch z nejstarších vitráží u nás. Šlo např. o vitráže v kapli sv. Kateřiny a v kapli sv. Kříže na Karlštejně. Řemeslné dovednosti tohoto klasického řemesla dále rozvíjíme i při nových realizacích. Více informací najdete také na stráce Historie firmy.
 • 500+ realizovaných zakázek nejen v ČR

  Kromě tuzemských zakázek najdete výsledky naší práce také v Německu, ve Francii či v Japonsku. Kvalita ateliéru VITRAJ obstála i v tomto širším kontextu. Pracujeme se sortimentem předních českých i zahraničních skláren. Při restaurování používáme autentické materiály. Více ukáže Galerie realizací.
 • Výtvarný návrh na míru

  Nenechte se omezovat již vyrobeným či jinde viděným. Rádi Vám pomůžeme s návrhem tak, aby přesně vyhovoval Vašemu vkusu, stylu i zamýšlenému účelu. Více se dočtete na stránce Autorská tvorba.
 • Spolupráce s předními umělci

  Dlouhodobě spolupracujeme s Janem Exnarem, Ivanou Šrámkovou, Jaroslavem Rónou, Karlem Vaňurou a dalšími. Vznikají tak jedinečné artefakty pro určité místo, kontext a situaci. Více informací o lidech v ateliéru i kolem něj nadete na stránce Náš tým a spolupracovníci.

 • Realizace od A do Z

  Zajišťujeme dopravu a osazení, koordinaci souvisejících řemesel i komunikaci s pracovníky státní památkové péče. O způsobu naší práce se více dočtete na stránce Průběh zakázky.

Máte zájem o spolupráci se sklářským ateliérem VITRAJ?

Nezávazně nás poptejte

nebo nás kontaktujte:
+420 739 087 746,